Atun Kimya

2017’de kurulan firmamız üretim faaliyetini Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde bulunan çevre dostu fabrikasında sürdürmektedir. Sürekli Ar-Ge ve sürdürülebilir ürün parolasıyla yola çıkan firmamız bugün gelinen noktada yola çıkış amacından hiçbir şey kaybetmeden Türkiye’de kendi alanında en çok tercih edilen, Dünya da ise sektörün önemli markalarından biri olmuştur.

Sıcak daldırma galvaniz kaplama sektörüne özel proses kimyasalları üreten firmamız, bu alanda çalışmış ve yetişmiş tecrübeli kadrosuyla sektörün proses danışmanlığı görevini üzerine almıştır. Gelişmiş laboratuvarıyla metal ve kimya analizleri yapan firmamız, sektörün bu alandaki tüm ihtiyaçlarını ücretsiz şekilde karşılamaktadır. Sürekli teknik takip ve raporlama ile birlikte müşterilerin üretimlerine değer katarak onların çözüm ortağı olmuştur.

Türkiye’de ve dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan, alanında yetişmiş ekibiyle bu kültürü dünyaya yaymaya çalışan firmamız bugün Rusya’da ilk temsilciliğini açmış ve faaliyet göstermektedir.

ATUN Kimya olarak amacımız müşterilerimizle ve çalışanlarımızla sürekli büyüyen bir ailenin yapı taşını oluşturmaktır.

Temel İlkelerimiz

Temel İlkelerimiz

Dürüstlük

Çevrecilik

Sürdürülebilirlik

Şeffaflık

Misyonumuz

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda çevreci ve sürdürülebilir ‘ürün ve hizmet’ üreterek müşterilerinin üretimlerine değer katmak.

Vizyonumuz

Dünyada kendi alanında en kaliteli ürünleri üreten ve en çok tercih edilen marka olmak.

Sertifikalar

Sertifikalarımız